Fly To Mars je indie-popová hudební skupina

Lufalu - zpěv, kytara, hudba, programming

FaKing - kytara, synths, hudba, programming, recording, mixing, soundvisage, texty

Kuba Vágner - basskytara

Míra Bau - bicí

Fly To Mars tvoří elektronicky tepající celek podporovaný kytarami, postavený na kostře melodických písní - industriální romantici žíjící odkazem hippies - peace and love forever.

Motto: Represívní romantika industrializované provincie.

V našich písních zpíváme o městě Ústí nad Labem, vytěžených dolech Severních Čech, konzumu, zotročení dobou, nedělních depkách, hvězdách, vesmíru, válce, lásce a stísněných pocitech odrážejících zrychlený svět, ve kterém se ohlíží zpět jen romantici, ale nikdo se nedívá do budoucna.

Ústečák = chemicky modifikovaný Čech.

Trocha historie Fly to Mars odstartovali v únoru 2005 ve složení LuFaLu (Lucie Podrápská), FaKing (František Podrápský), Vizír (Vojta Vágner) - basa. V září 2006 odchází Vizír a skupina začíná hledat bubeníka. Pro živé hraní v klubech si vytvořila vlastní projekci "Space visit" a dlouhodobě spolupracuje se Spacey (Jan Brambůrek) působícím ve Stuttgartu (DE). V roce 2008 se přidává  Honza Strnad na bicí (Houpací koně) a Spacey na basu. V roce 2012 Spaceyho nahrazuje na basu Martin Palaščák (Houpací koně). V roce 2013 se vrací do skupiny Vizír, který po několika letech opět odchází.

Zatím jsme natočili dvě EP, první Electronic Suicide (2006) a druhé Industry (2008). V roce 2010 jsme vydali píseň Desert Alley u americké společnosti Quickstar Productions, ta je otvírákem na kompilaci Quickstar Productions Presents: Rise UP Vol. 6.